The 5-Second Trick For kunafa chocolate
Together with the price of purchaser products like orange juice and other groceries continuing to rise, I wouldn’t be so shocked to see this bar marked at $18.50 in the U.S. marketplace. It’s thick, feels particularly Distinctive, and surely isn’t some thing I could just tear by way of in one sitting.The bar costs about $20 for an eight-ounce